Infinity Run

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24 MB
  • Sürüm 1.3.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMANOTES
Zorlu oyun platformu sayesinde eğlenceli zaman geçireceğiniz Infinity Run mobil oyununa ücretsiz sahip olun.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Infinity Run mobil oyununda heyecan dolu anlar yaşamaya hazır olun. Parmaklarınızı kullanın ve topu yönlendirerek farklı seviyelere geçin. Oyunun platformu ve seviyeleri farklı renkler üzerine kurulmuştur. 

Müzikler, renkler ve zorlu engeller oyunu oldukça kaliteli bir yapıya sokuyor. Kazanmak ve yüksek performans sergilemek için kendinizi hazırlayın. Bu hiç de kolay olmayacak. Fakat hızlı olduğunuz taktirde oyunu kazanabilirsiniz. Bu oyun, oyuncular için en sevdiği top yarışı oyunu olarak eğimi kullanır.

Bu yıl gerçekleşen küresel futbol şampiyonası dönemindeki oyuncular için en iyi deneyimleri bir araya getirme amacı ile oyun, yeni bir futbol arka planıyla, yeni 2 futbol dövüşü şarkısıyla ve 3 yeni top şekliyle güncellendi. Infinity Run, en çok bağımlılık yaratan oyunlardan ve müzik oyunlarından birini deneyimlemek için inanılmaz bir alan yaratıyor.

Diğer müzik oyunları ve bağımlılık yaratan oyunlar gibi, Infinity Run mobil oyunu da oyuncuların ekrana dokunarak zamanla şerit değiştirmek için müziğin ritmini yakalamalarını gerektiren özel bir oyundur. Daha yüksek seviyeye ulaştığınızda, yuvarlanan topun hızı daha hızlı ve daha hızlı olacaktır. Böylece, oyuncuların top atışı sırasında veya yüksek bir eğimde ilerlerken yuvarlanan topu yakalamaları daha zor olacaktır.

Infinity Run indir